SSH Key (4.0.0-alpha2) - en to is translation catalogue (8 entries)

en: size
is: stærð

en: Prefix
is: Forskeyti

en: Suffix
is: Viðskeyti

en: Value
is: Gildi

en: Name
is: Nafn

en: General
is: Almennt

en: Default value
is: Sjálfgildi

en: Field types
is: Tegundir svæða
