SSH Key (4.0.0-alpha2) - en to ku translation catalogue (7 entries)

en: size
ku: قه‌باره‌

en: Prefix
ku: پێشگر

en: Suffix
ku: پاشگر

en: Value
ku: نرخ

en: Name
ku: ناو

en: General
ku: گشتی

en: Default value
ku: نرخی بنەڕەتی
