SSH Key (4.0.0-alpha2) - en to ml translation catalogue (5 entries)

en: size
ml: വലിപ്പം

en: Prefix
ml: ഉപസര്ഗ്ഗം

en: Suffix
ml: പ്രത്യയം

en: Value
ml: മൂല്യം

en: Name
ml: പേര്
