SSH Key (4.0.0-alpha2) - en to pt translation catalogue (7 entries)

en: Prefix
pt: Prefixo

en: Suffix
pt: Sufixo

en: Value
pt: Valor

en: Name
pt: Nome

en: General
pt: Geral

en: Default value
pt: Valor predefinido

en: Placeholder
pt: Espaço reservado
