SSH Key (4.0.0-alpha2) - en to sk translation catalogue (9 entries)

en: size
sk: veľkosť

en: Prefix
sk: Predpona

en: Suffix
sk: Prípona

en: Value
sk: Hodnota

en: Name
sk: Názov

en: General
sk: Všeobecné

en: Default value
sk: Predvolená hodnota

en: Placeholder
sk: Zástupný reťazec

en: Field types
sk: Typy polí
