SSH Key (4.0.0-alpha2) - en to vi translation catalogue (10 entries)

en: size
vi: kích cỡ

en: Prefix
vi: Tiền tố

en: Suffix
vi: Hậu tố

en: Value
vi: Giá trị

en: Name
vi: Tên

en: General
vi: Tổng quát

en: Algorithm
vi: Thuật toán

en: Default value
vi: Giá trị mặc định

en: Textarea
vi: Hộp văn bản

en: Fingerprint
vi: Vân tay
