SShop (8.x-1.0-beta1) - en to fi translation catalogue (55 entries)

en: Home
fi: Etusivu

en: Body
fi: Sisältö

en: Images
fi: Kuvat

en: Description
fi: Kuvaus

en: Comments
fi: Kommentit

en: Tags
fi: Tagit

en: Homepage
fi: Kotisivu

en: Search
fi: Etsi

en: Reset
fi: Palauta

en: Link
fi: Linkki

en: Image
fi: Kuva

en: Category
fi: Kategoria

en: Help
fi: Ohje

en: Default
fi: Oletus

en: Teaser
fi: Lyhennelmä

en: All
fi: Kaikki

en: Panels
fi: Paneelit

en: Page title
fi: Sivun otsikko

en: Company
fi: Yritys

en: Recent posts
fi: Uusimmat kirjoitukset

en: Navigation
fi: Navigaatio

en: Blog
fi: Blogi

en: Tools
fi: Työkalut

en: Recent comments
fi: Uusimmat kommentit

en: Close
fi: Sulje

en: Sort by
fi: Lajittele

en: Products
fi: Tuotteet

en: ‹ Previous
fi: ‹ Edellinen

en: Next ›
fi: Seuraava ›

en: Review
fi: Tarkistus

en: Tabs
fi: Välilehdet

en: Apply
fi: Käytä

en: Permalink
fi: Ikilinkki

en: Next »
fi: Seuraava »

en: Main navigation
fi: Päävalikko

en: No products found.
fi: Tuotteita ei löytynyt.

en: Items per page
fi: Merkintöjä sivua kohti

en: - All -
fi: - Kaikki -

en: « First
fi: « Ensimmäinen

en: Last »
fi: Viimeinen »

en: Breadcrumbs
fi: Murupolku

en: Status messages
fi: Tilaviestit

en: User menu
fi: Käyttäjävalikko

en: Main page content
fi: Pääsivun sisältö

en: Taxonomy term page
fi: Luokittelusanojen sivu

en: {current} of {total}
fi: {current} / {total}

en: « Prev
fi: « Edellinen

en: Master
fi: Isäntä

en: stop slideshow
fi: pysäytä kuvaesitys

en: Product category
fi: Tuotekategoria

en: Site branding
fi: Sivuston brändäys

en: Default comments
fi: Oletuskommentit

en: Allows commenting on content
fi: Sallii sisällön kommentoinnin

en: Primary admin actions
fi: Ensisijaiset ylläpidon toimenpiteet

en: User account menu
fi: Käyttäjävalikko
