SShop (8.x-1.0-beta1) - en to jv translation catalogue (27 entries)

en: Home
jv: Joglo

en: Body
jv: Isi

en: Images
jv: Gambar

en: Description
jv: Katrangan

en: Comments
jv: Komèntar

en: Tags
jv: Tautan

en: Homepage
jv: Kācā ngarep

en: Search
jv: Goléki

en: Reset
jv: Baléknā

en: Link
jv: Tautan

en: Image
jv: Gambar

en: Category
jv: Kategori

en: Help
jv: Pitulungan

en: Default
jv: Gawan

en: Teaser
jv: Ringkesan

en: All
jv: Kabèh

en: Page title
jv: Judhul kācā

en: Desc
jv: Urut Mundur

en: Recent posts
jv: Kiriman pungkasan

en: Navigation
jv: Navigasi

en: Recent comments
jv: Daftar Komèntar anyar

en: Permalink
jv: Tautan jejeg

en: - All -
jv: - Kabeh -

en: Powered by Drupal
jv: Kadigdayaané Drupal

en: Main page content
jv: Kācā utama konten

en: Taxonomy term page
jv: Kācā tetembungan taksonomi

en: Asc
jv: Urut Maju
