SShop (8.x-1.0) - en to mg translation catalogue (10 entries)

en: Home
mg: Fandraisana

en: Body
mg: Votoatiny

en: Description
mg: Andinindininy

en: Comments
mg: Heviteny

en: Search
mg: Karoka

en: Help
mg: Fanampiana

en: Teaser
mg: Famintinana

en: Navigation
mg: Fitondrana

en: Recent comments
mg: Heviteny farany

en: Taxonomy term page
mg: Pejin'ny teny ao amin'ny Taksonomia
