SShop (8.x-1.0) - en to mn translation catalogue (18 entries)

en: Home
mn: Эхлэл

en: Body
mn: Үндсэн хэсэг

en: Images
mn: Зураг

en: Description
mn: Тайлбар

en: Comments
mn: Сэтгэгдэлүүд

en: Tags
mn: Тагууд

en: Search
mn: Хайх

en: Reset
mn: Анхны хэвд оруулах

en: Link
mn: Холбоос

en: Image
mn: Зураг

en: Category
mn: Ангилал

en: Help
mn: Тусламж

en: Default
mn: Анхны утга

en: All
mn: Бүгд

en: Page title
mn: Хуудсын гарчиг

en: Navigation
mn: Сайтын дотоод холбоосууд

en: Blog
mn: Блог

en: Recent comments
mn: Сүүлийн үеийн сэтгэгдэлүүд
