SShop (8.x-1.0) - en to tr translation catalogue (55 entries)

en: Home
tr: Ana Sayfa

en: Body
tr: Gövde

en: Images
tr: Resimler

en: Description
tr: Açıklama

en: Comments
tr: Yorumlar

en: Tags
tr: Etiketler

en: Search
tr: Ara

en: Reset
tr: Sıfırla

en: Link
tr: Bağlantı

en: Image
tr: Resim

en: Category
tr: Kategori

en: Help
tr: Yardım

en: Default
tr: Varsayılan

en: Teaser
tr: Özet

en: All
tr: Tümü

en: Page title
tr: Sayfa başlığı

en: Desc
tr: Azalan

en: Company
tr: Şirket

en: Recent posts
tr: Son gönderiler

en: Navigation
tr: Gezinti

en: Blog
tr: Ağ Günlüğü

en: Tools
tr: Araçlar

en: Recent comments
tr: Son yorumlar

en: Close
tr: Kapat

en: Sort by
tr: Sıralama anahtarı

en: Products
tr: Ürünler

en: ‹ Previous
tr: ‹ Önceki

en: Next ›
tr: Sonraki ›

en: Tabs
tr: Sekmeler

en: Apply
tr: Uygula

en: Permalink
tr: Kalıcı bağlantı

en: Offset
tr: Başlangıç değeri

en: Next »
tr: Sonraki »

en: Main navigation
tr: Ana gezinti menüsü

en: No products found.
tr: Hiçbir ürün bulunamadı.

en: Items per page
tr: Sayfa başına öğe sayısı

en: - All -
tr: - Tümü -

en: Powered by Drupal
tr: Drupal tabanlıdır

en: « First
tr: « İlk

en: Last »
tr: Son »

en: Status messages
tr: Durum mesajları

en: User menu
tr: Kullanıcı menüsü

en: Main page content
tr: Ana sayfa içeriği

en: Taxonomy term page
tr: Sınıflandırma (taksonomi) terimleri sayfası

en: {current} of {total}
tr: {total} toplamın {current} adedi

en: « Prev
tr: « Önceki

en: Asc
tr: Artan

en: Master
tr: Ana (master)

en: stop slideshow
tr: slayt gösterisini durdur

en: Site branding
tr: Site markası

en: Default comments
tr: Varsayılan yorumlar

en: Allows commenting on content
tr: İçeriğe yorum yapılabilmesini sağlar

en: Primary admin actions
tr: Birincil yönetici eylemleri

en: User account menu
tr: Kullanıcı hesap menüsü

en: start slideshow
tr: slayt gösterisini başlat
