SShop (8.x-1.1-beta1) - en to hy translation catalogue (15 entries)

en: Home
hy: Սկիզբ

en: Body
hy: Բովանդակություն

en: Images
hy: Նկարներ

en: Description
hy: Նկարագրություն

en: Comments
hy: Մեկնաբանություններ

en: Homepage
hy: Գլխավոր էջ

en: Search
hy: Որոնել

en: Link
hy: Հղում

en: Image
hy: Նկար

en: Help
hy: Օգնություն

en: Default
hy: Լռելյայն

en: Page title
hy: Էջի վերնագիր

en: Tools
hy: Գործիքներ

en: Sort by
hy: Դասակարգել ըստ

en: Status messages
hy: Ստատուս հաղորդագրություններ
