SShop (8.x-1.11) - en to hu translation catalogue (59 entries)

en: Home
hu: Címlap

en: Body
hu: Törzs

en: Images
hu: Képek

en: Description
hu: Leírás

en: Comments
hu: Hozzászólások

en: Homepage
hu: Címlap

en: Search
hu: Keresés

en: Reset
hu: Alaphelyzet

en: Link
hu: Hivatkozás

en: Image
hu: Kép

en: Help
hu: Súgó

en: Default
hu: Alapértelmezés

en: Reviews
hu: Szemlék

en: Teaser
hu: Bevezető

en: All
hu: Mind

en: Page title
hu: Oldal címe

en: Desc
hu: Csökk

en: Company
hu: Cég

en: Recent posts
hu: Friss bejegyzések

en: Navigation
hu: Navigáció

en: Tools
hu: Eszközök

en: Recent comments
hu: Friss hozzászólások

en: Close
hu: Bezár

en: Sort by
hu: Rendezés

en: Products
hu: Termékek

en: Slider
hu: Csúszka

en: ‹ Previous
hu: ‹ Előző

en: Next ›
hu: Következő ›

en: Review
hu: Áttekintés

en: Tabs
hu: Fülek

en: Apply
hu: Alkalmaz

en: Offset
hu: Eltolás

en: Next »
hu: Következő »

en: Main navigation
hu: Fő navigáció

en: No products found.
hu: Nem található egy termék sem.

en: Items per page
hu: Elemek száma oldalanként

en: - All -
hu: – Mind –

en: Powered by Drupal
hu: Drupal működteti

en: « First
hu: « Első

en: Last »
hu: Utolsó »

en: Breadcrumbs
hu: Morzsák

en: Status messages
hu: Állapotüzenetek

en: User menu
hu: Felhasználói menü

en: Main page content
hu: Az oldal fő tartalma

en: Taxonomy term page
hu: Taxonómiakifejezés oldal

en: {current} of {total}
hu: {current} / {total}

en: « Prev
hu: « Előző

en: Asc
hu: Növ

en: Master
hu: Mester

en: stop slideshow
hu: Diavetítés megállítása

en: Product category
hu: Termékkategória

en: Toggle navigation
hu: Navigáció átkapcsolása

en: Site branding
hu: Webhely márkázása

en: Default comments
hu: Alapértelmezett hozzászólások

en: Allows commenting on content
hu: Lehetővé teszi a hozzászólást a tartalmakhoz

en: Cart is empty.
hu: A kosár üres

en: Primary admin actions
hu: Elsődleges adminisztrátori műveletek

en: User account menu
hu: Felhasználói fiók menüje

en: start slideshow
hu: Diavetítés indítása
