SShop (8.x-1.12) - en to ne translation catalogue (20 entries)

en: Home
ne: गृह पृष्ठ

en: Body
ne: मुख्य भाग

en: Images
ne: तस्विरहरु

en: Description
ne: विवरण

en: Comments
ne: टिप्पणीहरू

en: Tags
ne: ट्यागहरू

en: Homepage
ne: गृहपृष्ठ

en: Search
ne: खोज्नुहोस्

en: Reset
ne: रिसेट गर्नुहोस्

en: Link
ne: लिङ्क

en: Category
ne: वर्ग

en: Help
ne: सहयोग

en: Default
ne: पूर्वनिर्धारित

en: All
ne: सबै

en: Page title
ne: पृष्ठको शीर्षक

en: Navigation
ne: नेभिगेसन

en: Blog
ne: ब्लग

en: Recent comments
ne: हालको कमेन्टहरु

en: Powered by Drupal
ne: ड्रुपलबाट संचालित

en: Main page content
ne: मुख्य पृष्ठको विषयवस्तु
