SShop (8.x-1.13) - en to fa translation catalogue (44 entries)

en: Home
fa: خانه

en: Body
fa: بدنه

en: Images
fa: تصاویر

en: Content
fa: محتوا

en: Description
fa: شرح

en: Comments
fa: دیدگاه‌ها

en: Tags
fa: برچسب‌ها

en: Homepage
fa: صفحه خانگی

en: Search
fa: جستجو

en: Reset
fa: بازنشانی

en: Link
fa: پیوند

en: Image
fa: تصویر

en: Category
fa: دسته بندی

en: Help
fa: راهنما

en: Teaser
fa: خلاصه

en: All
fa: همه

en: Panels
fa: پنل‌ها

en: Page title
fa: عنوان صفحه

en: Header
fa: سربرگ

en: Desc
fa: نزولی

en: Company
fa: شرکت

en: Recent posts
fa: ارسال‌های اخیر

en: Navigation
fa: پیمایش

en: Blog
fa: وبلاگ

en: Tools
fa: ابزارها

en: Recent comments
fa: دیدگاه‌های اخیر

en: Close
fa: بستن

en: Sort by
fa: مرتب کن بر اساس

en: Products
fa: محصولات

en: Review
fa: بازبینی

en: Apply
fa: تایید

en: Permalink
fa: پیوند ثابت

en: Offset
fa: جابجایی

en: No products found.
fa: هیچ کالایی یافت نشد.

en: Items per page
fa: آیتم‌ها در هر صفحه

en: - All -
fa: - همه -

en: Powered by Drupal
fa: نیرو گرفته از دروپال

en: User menu
fa: منوی کاربری

en: Main page content
fa: محتوای صفحه اصلی

en: Taxonomy term page
fa: صفحه واژه طبقه‌بندی

en: Highlighted
fa: موارد برجسته

en: Asc
fa: صعودی

en: Master
fa: مدیر

en: Default comments
fa: دیدگاه‌های پیش‌فرض
