SShop (8.x-1.13) - en to pl translation catalogue (61 entries)

en: Home
pl: Strona główna

en: Body
pl: Treść

en: Images
pl: Obrazki

en: Content
pl: Zawartość

en: Description
pl: Opis

en: Comments
pl: Komentarze

en: Tags
pl: Tagi

en: Homepage
pl: Strona domowa

en: Search
pl: Szukaj

en: Reset
pl: Resetuj

en: Link
pl: Odnośnik

en: Image
pl: Obraz

en: Category
pl: Kategoria

en: Help
pl: Pomoc

en: Teaser
pl: Skrót

en: All
pl: Wszystko

en: Panels
pl: Panele

en: Page title
pl: Tytuł strony

en: Header
pl: Nagłówek

en: Desc
pl: Malejąco

en: Company
pl: Firma

en: Recent posts
pl: Ostatnio dodane

en: Navigation
pl: Nawigacja

en: Tools
pl: Narzędzia

en: Recent comments
pl: Ostatnie komentarze

en: Close
pl: Zamknij

en: Sort by
pl: Sortuj po

en: Products
pl: Produkty

en: Slider
pl: Suwak

en: ‹ Previous
pl: ‹ Poprzednia

en: Next ›
pl: Następna ›

en: Review
pl: Podgląd

en: Tabs
pl: Zakładki

en: Apply
pl: Zastosuj

en: Page list
pl: Lista stron

en: Permalink
pl: Adres

en: Offset
pl: Przesunięcie

en: Next »
pl: Następne »

en: Main navigation
pl: Główna nawigacja

en: No products found.
pl: Nie znaleziono produktów.

en: Items per page
pl: Elementów na stronę

en: - All -
pl: - Wszystko -

en: Powered by Drupal
pl: Witrynę napędza Drupal

en: « First
pl: « Pierwsza

en: Last »
pl: Ostatnia »

en: Breadcrumbs
pl: Breadcrumby

en: Status messages
pl: Wiadomości statusu

en: User menu
pl: Menu użytkownika

en: Main page content
pl: Zawartość główna

en: Taxonomy term page
pl: Strona terminów kategorii

en: {current} of {total}
pl: {current} z {total}

en: « Prev
pl: « Poprzednie

en: Highlighted
pl: Wyróżnione

en: Asc
pl: Rosnąco

en: Master
pl: Główny

en: Product category
pl: Kategoria produktu

en: Site branding
pl: Marka witryny

en: Default comments
pl: Domyśle komentarze

en: Allows commenting on content
pl: Pozwala komentować zawartość

en: Primary admin actions
pl: Podstawowe akcje administratora

en: User account menu
pl: Menu konta użytkownika
