SShop (8.x-1.14) - en to cs translation catalogue (55 entries)

en: Home
cs: Domů

en: Body
cs: Text

en: Images
cs: Obrázky

en: Content
cs: Obsah

en: Description
cs: Popis

en: Comments
cs: Komentáře

en: Tags
cs: Štítky

en: Search
cs: Hledat

en: Link
cs: Odkaz

en: Image
cs: Obrázek

en: Category
cs: Kategorie

en: Help
cs: Nápověda

en: Default
cs: Výchozí

en: Teaser
cs: Úvodník

en: All
cs: Vše

en: Page title
cs: Název stránky

en: Header
cs: Hlavička

en: Desc
cs: Sestupně

en: Company
cs: Společnost

en: Recent posts
cs: Poslední příspěvky

en: Navigation
cs: Navigace

en: Tools
cs: Nástroje

en: Recent comments
cs: Poslední komentáře

en: Close
cs: Zavřít

en: Sort by
cs: Řadit dle

en: Products
cs: Produkty

en: ‹ Previous
cs: ‹ Předchozí

en: Next ›
cs: Následující ›

en: Review
cs: Revize

en: Tabs
cs: Záložky

en: Apply
cs: Použít

en: Permalink
cs: Trvalý odkaz

en: Offset
cs: Posun

en: Next »
cs: Následující »

en: Main navigation
cs: Hlavní navigace

en: No products found.
cs: Nebyly nalezeny žádné produkty.

en: Items per page
cs: Položek na stránku

en: - All -
cs: - Vše -

en: Powered by Drupal
cs: Běží na Drupalu

en: « First
cs: « První

en: Last »
cs: Poslední »

en: Breadcrumbs
cs: Drobečková navigace

en: Status messages
cs: Stavové zprávy

en: User menu
cs: Menu uživatele

en: Main page content
cs: Obsah hlavní stránky

en: Taxonomy term page
cs: Stránka termínu taxonomie

en: {current} of {total}
cs: {current} z {total}

en: « Prev
cs: « Předchozí

en: Highlighted
cs: Zvýrazněno

en: Asc
cs: Vzestupně

en: Master
cs: Nadřízené

en: Product category
cs: Kategorie produktů

en: Default comments
cs: Výchozí komentáře

en: Allows commenting on content
cs: Umožňuje komentování obsahu

en: User account menu
cs: Menu uživatelského účtu
