SShop (8.x-1.14) - en to ru translation catalogue (65 entries)

en: Home
ru: Главная

en: Body
ru: Содержимое

en: Images
ru: Изображения

en: Content
ru: Содержимое

en: Description
ru: Описание

en: Comments
ru: Комментарии

en: Tags
ru: Теги

en: Homepage
ru: Домашняя страница

en: Search
ru: Поиск

en: Reset
ru: Сбросить

en: Link
ru: Ссылка

en: Image
ru: Изображение

en: Category
ru: Категория

en: Help
ru: Справка

en: Default
ru: По умолчанию

en: Teaser
ru: Анонс

en: All
ru: Все

en: Panels
ru: Панели

en: Page title
ru: Заголовок страницы

en: Header
ru: Шапка

en: Desc
ru: По убыванию

en: Company
ru: Компания

en: Recent posts
ru: Последние публикации

en: Navigation
ru: Навигация

en: Blog
ru: Блог

en: Tools
ru: Инструменты

en: Recent comments
ru: Последние комментарии

en: Close
ru: Закрыть

en: Sort by
ru: Сортировать по

en: Products
ru: Товары

en: ‹ Previous
ru: ‹ Предыдущий

en: Next ›
ru: Следующий ›

en: Review
ru: Проверка

en: Tabs
ru: Вкладки

en: Apply
ru: Применить

en: Page list
ru: Список страниц

en: Permalink
ru: Постоянная ссылка (Permalink)

en: Product Category
ru: Категория товара

en: Offset
ru: Пропустить

en: Next »
ru: Следующий »

en: Main navigation
ru: Основная навигация

en: No products found.
ru: Товары не найдены.

en: Items per page
ru: Элементов на страницу

en: - All -
ru: - Все -

en: Powered by Drupal
ru: Сделано на Drupal

en: « First
ru: « Первая

en: Last »
ru: Последняя »

en: Footer Bottom
ru: Нижний колонтитул

en: Breadcrumbs
ru: Строка навигации

en: Status messages
ru: Системные сообщения

en: User menu
ru: Меню пользователя

en: Main page content
ru: Содержимое страницы

en: Taxonomy term page
ru: Страница термина таксономии

en: {current} of {total}
ru: {current} из {total}

en: « Prev
ru: « Предыдущий

en: Highlighted
ru: Подсвеченные

en: Asc
ru: По возрастанию

en: Master
ru: Основной

en: stop slideshow
ru: остановить слайдшоу

en: Site branding
ru: Брендинг сайта

en: Default comments
ru: Комментарии по умолчанию

en: Allows commenting on content
ru: Позволить комментирование материалов

en: Primary admin actions
ru: Основные действия администратора

en: User account menu
ru: Меню учётной записи пользователя

en: start slideshow
ru: запустить слайдшоу
