SShop (8.x-1.14) - en to ur translation catalogue (21 entries)

en: Home
ur: مرکز

en: Body
ur: متن

en: Images
ur: تصاویر

en: Content
ur: متن

en: Description
ur: وضاحت

en: Comments
ur: تبصرے

en: Tags
ur: ٹیگز

en: Homepage
ur: آبائی صفحہ

en: Search
ur: تلاش

en: Reset
ur: دوبارہ ترتیب دیں

en: Link
ur: ربط

en: Image
ur: تصویر

en: Category
ur: زمرہ

en: Help
ur: مدد

en: Default
ur: طے شدہ

en: Sort by
ur: کی طرف سے  کی گئی مرتب سازی

en: ‹ Previous
ur: › گزشتہ

en: ‹‹
ur: ››

en: ››
ur: ‹‹

en: « First
ur: » ابتدائی

en: « Prev
ur: › گزشتہ
