SShop (8.x-1.15) - en to am translation catalogue (37 entries)

en: Home
am: ቤት

en: Body
am: አካል

en: Images
am: ምስሎች

en: Next
am: ቀጣይ

en: Operations
am: ክወናዎች

en: Content
am: ይዞታ

en: Author
am: ደራሲ

en: Subject
am: ዓርእስት

en: Description
am: ማብራሪያ

en: more
am: ተጨማሪ

en: Comments
am: አስተያየቶች

en: Action
am: እርምጃ

en: Tags
am: መለያዎች

en: Search
am: ፈልግ

en: Help
am: እርዳታ

en: Default
am: ነባሪ

en: Page title
am: የገፅ ርዕስ

en: Header
am: ራስጌ

en: Filter
am: ማጣሪያ

en: Navigation
am: መጓጓዛ

en: Tools
am: መገልገያዎች

en: Recent comments
am: የቅርብ አስተያየቶች

en: Close
am: ዝጋ

en: Sort by
am: ደርድር

en: ‹ previous
am: ‹ ቀድሞ

en: next ›
am: ቀጣይ ›

en: Tabs
am: ትሮች

en: « first
am: « መጀምሪያ

en: last »
am: መጨረሻ »

en: Main navigation
am: ዋና ምናሌ

en: Posted in
am: የታተመው በ

en: Powered by Drupal
am: በድሩፓል የሚንቀሳቀስ

en: Status messages
am: የሁኔት መልዕክቶች

en: Main page content
am: የመነሻ ገጽ ይዘት

en: Site branding
am: የድህረ ገዕ መለያ

en: Primary admin actions
am: የአስተዳዳሪ ዋና ዋና ተግባራት

en: User account menu
am: የተጠቃሚ መለያ ምናሌ
