SShop (8.x-1.15) - en to bg translation catalogue (42 entries)

en: Home
bg: Каталог

en: Body
bg: Съдържание

en: Previous
bg: Предишно

en: Next
bg: Още

en: Operations
bg: Действия

en: Content
bg: Съдържание

en: Author
bg: Автор

en: Subject
bg: Тема

en: Description
bg: Описание

en: more
bg: още

en: Comments
bg: Коментари

en: Action
bg: Действие

en: Tags
bg: Таг

en: Homepage
bg: Начална страница

en: Search
bg: Търси

en: Reset
bg: Рестартирай

en: Link
bg: Линк

en: Image
bg: Снимка

en: Category
bg: Категория

en: Help
bg: Справка

en: Default
bg: По подразбиране

en: Teaser
bg: Резюме

en: Updated
bg: Обновено

en: All
bg: Всички

en: Page title
bg: Заглавие на страница

en: Header
bg: Заглавна зона

en: Filter
bg: Филтър

en: Recent posts
bg: Последни публикации

en: Navigation
bg: Навигация

en: Blog
bg: Блог

en: Recent comments
bg: Последни коментари

en: ‹ previous
bg: ‹ предишна

en: next ›
bg: следваща ›

en: Cart
bg: Количка

en: Product
bg: Продукт

en: Products
bg: Продукти

en: Apply
bg: Търси

en: « first
bg: « първа

en: last »
bg: последна »

en: Posted in
bg: Публикуван в

en: User menu
bg: Потребителско меню

en: Taxonomy term page
bg: Страница на термин от таксономията
