SShop (8.x-1.15) - en to km translation catalogue (43 entries)

en: Home
km: ដើម

en: Body
km: តួ

en: Images
km: រូបភាព

en: Previous
km: មុន

en: Next
km: បន្ទាប់

en: Operations
km: ប្រតិបត្តិការ

en: Content
km: មាតិកា

en: Author
km: អ្នក​និពន្ធ

en: Subject
km: ប្រធាន​បទ​

en: Description
km: សេចក្ដី​ពិពណ៌នា

en: more
km: បន្ថែមទៀត

en: Comments
km: មតិ​យោបល់

en: Action
km: អំពើ

en: Tags
km: ស្លាក

en: Homepage
km: គេហ​ទំព័រ

en: Search
km: ស្វែងរក

en: Reset
km: កំណត់​ឡើង​វិញ

en: Link
km: តំណ

en: Image
km: រូប​ភាព

en: Category
km: ប្រភេទ

en: Help
km: ជំនួយ

en: Default
km: លំនាំដើម

en: Teaser
km: ចំណោទ​បញ្ហា

en: Updated
km: បាន​ធ្វើ​បច្ចុប្បន្នភាព

en: All
km: ទាំងអស់

en: Page title
km: ចំណងជើង​ទំព័រ

en: Header
km: បឋម​កថា

en: Filter
km: តម្រង

en: Recent posts
km: ប្រកាស​ថ្មីៗ

en: Navigation
km: ការ​រុករក

en: Blog
km: កំណត់​ហេតុ​បណ្ដាញ

en: Recent comments
km: មតិយោបល់​ថ្មី​ៗ

en: Close
km: បិទ

en: ‹ previous
km: ‹ មុន

en: next ›
km: បន្ទាប់ ›

en: Permalink
km: តំណ​អចិន្ត្រៃយ៍

en: « first
km: « ដំបូង

en: last »
km: ចុងក្រោយ »

en: Posted in
km: បាន​ប្រកាស​ក្នុង

en: Powered by Drupal
km: ដំណើរ​ការ​ដោយ​​ Drupal

en: Main page content
km: មាតិកា​ទំព័រ​មេ

en: Taxonomy term page
km: ទំព័រ​ពាក្យ​ចំណាត់​ថ្នាក់

en: Highlighted
km: ដែល​បាន​បន្លិច​ពណ៌
