SShop (8.x-1.15) - en to my translation catalogue (35 entries)

en: Home
my: မူလနေရာ

en: Body
my: စာကိုယ်

en: Images
my: ဓာတ်ပုံများ

en: Previous
my: ယခင်

en: Next
my: နောက်တစ်ခု

en: Operations
my: လုပ်ဆောင်ချက်များ

en: Content
my: အကြောင်းအရာ

en: Author
my: စာရေးသူ

en: Subject
my: အကြောင်း

en: Description
my: ဖော်ပြချက်

en: more
my: ပို၍

en: Comments
my: မှတ်ချက်များ

en: Action
my: လုပ်ဆောင်ရန် (လုပ်ဆောင်ချက်)

en: Tags
my: Tag များ

en: Homepage
my: မူလစာမျက်နှာ

en: Search
my: ရှာရန်

en: Reset
my: မူလပုံစံအတိုင်းပြန်ထားရန်

en: Link
my: အချိတ်အဆက် (အခြားစာမျက်နှာတစ်ခုခုသို့ ဆက်သွယ်ထားခြင်း)

en: Image
my: ပုံရိပ်

en: Help
my: အကူအညီ

en: Teaser
my: နမူနာဖော်ပြချက်

en: Page title
my: စာမျက်နှာ၏ ခေါင်းစဉ်

en: Header
my: ခေါင်းပိုင်း

en: Navigation
my: သွားလာရန်

en: Tools
my: ကိရိယာများ

en: Recent comments
my: လတ်တလော မှတ်ချက်များ

en: ‹ previous
my: ‹ ယခင်

en: next ›
my: နောက် ›

en: author
my: စာရေးသူ

en: « first
my: « ပထမ

en: last »
my: နောက်ဆုံး ›

en: - All -
my: - အားလုံး -

en: Powered by Drupal
my: Drupal ဖြင့်ဖန်တီးသည်။

en: Main page content
my: အဓိကစာမျက်နှာပါ အကြောင်းအရာ

en: Taxonomy term page
my: Taxonomy အသုံးအနှုံး စာမျက်နှာ
