SShop (8.x-1.15) - en to sk translation catalogue (69 entries)

en: Home
sk: Domov

en: Body
sk: Text

en: Images
sk: Obrázky

en: Previous
sk: Predchádzajúce

en: Next
sk: Ďalej

en: Operations
sk: Operácie

en: Content
sk: Obsah

en: Author
sk: Autor

en: Subject
sk: Predmet

en: Description
sk: Popis

en: more
sk: viac

en: Comments
sk: Komentáre

en: Action
sk: Akcia

en: Tags
sk: Značky

en: Homepage
sk: Domovská stránka

en: Search
sk: Vyhľadávanie

en: Link
sk: Odkaz

en: Image
sk: Obrázok

en: Category
sk: Kategória

en: Help
sk: Pomoc

en: Default
sk: Predvolené

en: Teaser
sk: Upútavka

en: Updated
sk: Aktualizované

en: All
sk: Všetky

en: Panels
sk: Panely

en: Page title
sk: Názov stránky

en: Header
sk: Hlavička

en: Desc
sk: Zostupne

en: Company
sk: Spoločnosť

en: Recent posts
sk: Nedávne príspevky

en: Navigation
sk: Navigácia

en: Tools
sk: Nástroje

en: Recent comments
sk: Nedávne komentáre

en: Close
sk: Zatvoriť

en: Sort by
sk: Zoradiť podľa

en: ‹ previous
sk: ‹ predchádzajúca

en: next ›
sk: nasledujúca ›

en: author
sk: autor

en: Cart
sk: Košík

en: Product
sk: Produkt

en: Products
sk: Produkty

en: ‹ Previous
sk: ‹ Predchádzajúci

en: Next ›
sk: Ďalej

en: Review
sk: Prehľad

en: Tabs
sk: Záložky

en: Apply
sk: Použiť

en: Permalink
sk: Trvalý odkaz

en: « first
sk: « prvá

en: last »
sk: posledná »

en: Offset
sk: Ofset

en: No products found.
sk: Nenájdený žiadny produkt.

en: Posted in
sk: Poslané do

en: Items per page
sk: Položky na stránku

en: - All -
sk: - Všetky -

en: Powered by Drupal
sk: Beží na Drupale

en: « First
sk: «

en: Last »
sk: »

en: User menu
sk: Používateľské menu

en: Main page content
sk: Hlavný obsah stránky

en: Taxonomy term page
sk: Stránka termínu taxonómie

en: « Prev
sk: « Predchádzajúce

en: Highlighted
sk: Zvýraznené

en: Update URL alias
sk: Aktualizovať URL alias

en: Asc
sk: Vzostupne

en: Product category
sk: Kategória produktov

en: Toggle navigation
sk: Prepnúť navigáciu

en: Default comments
sk: Predvolené komentáre

en: Allows commenting on content
sk: Povoliť komentovanie obsahu

en: User account menu
sk: Používateľské menu
