SShop (8.x-1.15) - en to sl translation catalogue (35 entries)

en: Home
sl: Domov

en: Body
sl: Vsebina

en: Images
sl: Slike

en: Previous
sl: Predhodna

en: Next
sl: Naslednja

en: Operations
sl: Operacije

en: Content
sl: Vsebine

en: Author
sl: Avtor

en: Subject
sl: Zadeva

en: Description
sl: Opis

en: more
sl: več

en: Comments
sl: Komentarji

en: Action
sl: Akcija

en: Tags
sl: Oznake

en: Homepage
sl: Domača stran

en: Search
sl: Išči

en: Reset
sl: Ponastavi

en: Link
sl: Povezava

en: Image
sl: Slika

en: Category
sl: Kategorija

en: Help
sl: Pomoč

en: Default
sl: Privzeto

en: Updated
sl: Posodobljeno

en: All
sl: Vsi

en: Page title
sl: Naslov strani

en: Header
sl: Glava

en: Recent posts
sl: sveže objave

en: Navigation
sl: Navigacija

en: Recent comments
sl: Nedavni komentarji

en: Close
sl: Zapri

en: ‹ previous
sl: ‹ prejšnja

en: next ›
sl: naslednja ›

en: « first
sl: « prva

en: last »
sl: zadnja »

en: Posted in
sl: Objavljeno v
