SShop (8.x-1.15) - en to gu translation catalogue (28 entries)

en: Home
gu: મુખ પૃષ્ઠ

en: Body
gu: લખાણ મુખ્ય ભાગ

en: Images
gu: છબીઓ

en: Previous
gu: પાછળનું

en: Next
gu: આગળ

en: Operations
gu: ક્રિયાઓ

en: Content
gu: વિષયાર્થ

en: Author
gu: લેખક

en: Subject
gu: વિષય

en: Description
gu: વર્ણન

en: more
gu: વધુ

en: Comments
gu: ટિપ્પણીઓ

en: Action
gu: ક્રિયા

en: Search
gu: શોધ

en: Link
gu: કડી

en: Category
gu: શ્રેણી

en: Help
gu: મદદ

en: Default
gu: મૂળભૂત

en: Updated
gu: અધતન થયું

en: All
gu: બધા

en: Page title
gu: પાનાનું શીર્ષક

en: Filter
gu: ફિલ્ટર

en: Tools
gu: સાધનો

en: Recent comments
gu: તાજેતરની ટીપ્પણીઓ

en: Close
gu: બંધ

en: author
gu: લેખક

en: Apply
gu: લાગુ કરો

en: « first
gu: પ્રથમ
