Simple Scope ID (1.0.0) - en to ca translation catalogue (6 entries)

en: Disabled
ca: Inhabilitat

en: Enabled
ca: Habilitat

en: None
ca: Cap

en: Scope
ca: Àmbit

en: Plugin
ca: Connector

en: Field types
ca: Tipus de camps
