Simple Scope ID (1.0.0) - en to el translation catalogue (8 entries)

en: Disabled
el: Απενεργοποιημένο

en: Enabled
el: Ενεργοποιημένο

en: None
el: Κανένα

en: Serial
el: Σειριακός αριθμός

en: Scope
el: Εμβέλεια

en: Plugin
el: Πρόσθετο

en: Context
el: Πλαίσιο

en: Field types
el: Τύποι πεδίων
