Simple Scope ID (1.0.0) - en to eu translation catalogue (5 entries)

en: Disabled
eu: Ezgaituta

en: Enabled
eu: Gaituta

en: None
eu: Bat ere ez

en: Context
eu: Testuingurua

en: Field types
eu: Eremu motak
