Simple Scope ID (1.0.0) - en to oc translation catalogue (5 entries)

en: Disabled
oc: Desactivat

en: Enabled
oc: Activat

en: None
oc: Pas cap

en: Context
oc: Contèxte

en: Context identifier
oc: Identificant del contèxte
