Simple Scope ID (1.0.0) - en to sk translation catalogue (7 entries)

en: Disabled
sk: Zakázané

en: Enabled
sk: Povolené

en: None
sk: Žiadne

en: Serial
sk: Sériový

en: Scope
sk: Rozsah

en: Context
sk: Kontext

en: Field types
sk: Typy polí
