Simple Scope ID (1.0.0) - en to th translation catalogue (5 entries)

en: Disabled
th: ปิดการใช้งาน

en: Enabled
th: เปิดใช้งาน

en: None
th: ไม่มี

en: Context
th: บริบท

en: Field types
th: ประเภทช่องรับข้อมูล
