Simple Scope ID (1.0.0) - en to vi translation catalogue (6 entries)

en: Disabled
vi: Tắt

en: Enabled
vi: Bật

en: None
vi: Không có

en: Scope
vi: Phạm vi

en: Plugin
vi: Trình cắm

en: Context
vi: Ngữ cảnh
