Simple Scope ID (1.0.0) - en to ar translation catalogue (5 entries)

en: Disabled
ar: معطل

en: Enabled
ar: مفعل

en: None
ar: لا شيء

en: Context
ar: السياق

en: Field types
ar: أنواع الحقل
