Simple Scope ID (1.0.0) - en to az translation catalogue (5 entries)

en: Disabled
az: Söndürülüb

en: Enabled
az: Qoşulub

en: None
az: Yoxdur

en: Context
az: Kontekst

en: Field types
az: Sahə növləri
