Simple Scope ID (1.0.0) - en to be translation catalogue (5 entries)

en: Disabled
be: Выключана

en: Enabled
be: Уключана

en: None
be: Аніводны(ая)

en: Context
be: Кантэкст

en: Field types
be: Тыпы палёў
