Simple Scope ID (1.0.0) - en to bo translation catalogue (5 entries)

en: Disabled
bo: ནུས་མེད་བསྒྱུར་ཡོད

en: Enabled
bo: ནུས་ཡོད་བཟོས་ཡོད

en: None
bo: མེད།

en: Context
bo: ནང་དོན་གོང་འོག

en: Context identifier
bo: འབྲེལ་ཡོད་ཡི་གེའི་ངོས་འཛིན་རྟགས
