Simple Scope ID (1.0.0) - en to cs translation catalogue (7 entries)

en: Disabled
cs: Vypnuto

en: Enabled
cs: Zapnuto

en: None
cs: Žádné

en: Serial
cs: Sériové číslo

en: Context
cs: Kontext

en: Context identifier
cs: Identifikátor kontextu

en: Field types
cs: Typy polí
