Simple Scope ID (1.0.0) - en to cy translation catalogue (5 entries)

en: Disabled
cy: Wedi ei analluogi

en: Enabled
cy: Wedi ei alluogi

en: None
cy: Dim

en: Serial
cy: Cyfresol

en: Context
cy: Cyd-destun
