Simple Scope ID (1.0.0) - en to et translation catalogue (6 entries)

en: Disabled
et: Keelatud

en: Enabled
et: Lubatud

en: None
et: Puudub

en: Scope
et: Ulatus

en: Context
et: Kontekst

en: Field types
et: Väljade tüübid
