Simple Scope ID (1.0.0) - en to fi translation catalogue (8 entries)

en: Disabled
fi: Ei käytössä

en: Enabled
fi: Käytössä

en: None
fi: Ei mitään

en: Serial
fi: Sarjanumero

en: Scope
fi: Kohde

en: Context
fi: Konteksti

en: Context identifier
fi: Kontekstin tunnistin

en: Field types
fi: Kenttätyypit
