Simple Scope ID (1.0.0) - en to gl translation catalogue (5 entries)

en: Disabled
gl: Desactivado

en: Enabled
gl: Activado

en: None
gl: Ningún

en: Serial
gl: Número de serie

en: Context
gl: Contexto
