Simple Scope ID (1.0.0) - en to he translation catalogue (6 entries)

en: Disabled
he: מושבת

en: Enabled
he: מופעל

en: None
he: ללא

en: Serial
he: מספר סידורי

en: Plugin
he: פלאגין

en: Context
he: הקשר
