Simple Scope ID (1.0.0) - en to hi translation catalogue (5 entries)

en: Disabled
hi: निर्योग्य

en: Enabled
hi: सक्रिय करें

en: None
hi: कोई नहीं

en: Plugin
hi: प्लगइन

en: Context
hi: संदर्भ
