Simple Scope ID (1.0.0) - en to id translation catalogue (6 entries)

en: Disabled
id: Non Aktif

en: Enabled
id: Aktif

en: None
id: Tiada

en: Scope
id: Lingkup

en: Context
id: Kontek

en: Field types
id: Jenis bidang isian
