Simple Scope ID (1.0.0) - en to is translation catalogue (5 entries)

en: Disabled
is: Óvirkt

en: Enabled
is: Virkt

en: None
is: Engin

en: Context
is: Samhengi

en: Field types
is: Tegundir svæða
