Simple Scope ID (1.0.0) - en to ja translation catalogue (8 entries)

en: Disabled
ja: 無効

en: Enabled
ja: 有効

en: None
ja: なし

en: Serial
ja: シリアル

en: Scope
ja: スコープ

en: Plugin
ja: プラグイン

en: Context
ja: コンテキスト

en: Field types
ja: フィールドタイプ
