Simple Scope ID (1.0.0) - en to kn translation catalogue (7 entries)

en: Disabled
kn: ಅಶಕ್ತಗೊಳಿಸಲಾದ

en: Enabled
kn: ಶಕ್ತಗೊಂಡಿದೆ

en: None
kn: ಯಾವುದೂ ಇಲ್ಲ

en: Serial
kn: ಸರಣಿ

en: Scope
kn: ಸ್ಕೋಪ್

en: Plugin
kn: ಪ್ಲಗ್ಗಿನ್

en: Context
kn: ಸಂದರ್ಭ
