Simple Scope ID (1.0.0) - en to lt translation catalogue (7 entries)

en: Disabled
lt: Išjungta

en: Enabled
lt: Įjungta

en: None
lt: Joks

en: Serial
lt: Serija

en: Plugin
lt: Įskiepis

en: Context
lt: Kontekstas

en: Field types
lt: Laukelių tipai
