Simple Scope ID (1.0.0) - en to lv translation catalogue (5 entries)

en: Disabled
lv: Atspējots

en: Enabled
lv: Iespējots

en: None
lv: Nav

en: Plugin
lv: Spraudnis

en: Context
lv: Konteksts
